Advert
Advert
Advert

İbrahim Demir adaylığını ilan etti

İbrahim Demir adaylığını ilan etti
İbrahim Demir adaylığını ilan etti Küçük Menderes
Bu içerik 6014 kez okundu.
Advert

Ödemişli iş adamı İbrahim Demir, 24 Haziran Seçimleri’nde AK Parti’den milletvekilliği aday adaylığını parti binasında gerçekleştirdiği bir basın toplantısıyla duyurdu.

İzmir 2. Bölge’den milletvekili aday adayı olduğunu duyuran Demir yaptığı, "Ödemiş, Kiraz ve Beydağ’da sigortalı personel çalıştırmada ilk sıradayım. Ödemiş ve Beydağ’da Yaylakent kooperatiflerinin de kurucusuyum ve Yönetim Kurulu başkanlığım halen aktif olarak devam etmektedir. Ödemiş Ticaret Odası’nda aynı zamanda meslek komitesi başkanıyım. Beydağ Etibank müessesinde 1980-1995 yıllarında personel müdürü olarak görev yaptım. Görevim sırasında 725 işçi ve 88 memuru emekli ettim. Aynı zamanda 37.000 üyeli Türkiye Profesyonel Sigorta Acenteleri Derneği’nin İstanbul Merkez Yönetim Kurulu üyesiyim” şeklinde konuştu.

Sigortacılık sektörüne çözümler

Ödemiş ve Küçük Menderes Havzası’nın iyi bir milletvekiline ihtiyacı olduğunu dile getiren İbrahim Demir, "Özellikle sigorta sektöründe yaşanan bazı sıkıntıları gidermek adına projelerim var. Geçen yıl maalesef 5000 sigorta acentesi kapandı. Sigortacılık sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübelerimle formül ve projelerimi paylaşarak yararlı adımlar atmak istiyorum.

Şu anda etrafımızda Haçlı seferleri var. Belli bir bütünlük içinde hareket etmeliyiz. Ülkemize var gücümüzle sahip çıkmalıyız. Özellikle bu bölge diyorum. Çünkü Ödemiş ve çevresinin gerçekten iyi bir milletvekiline ihtiyacı var. Ben de bu konuda kendime sonuna kadar güveniyorum. Önceki yıllarda iki ayrı büyük toplu konutları vatandaşlarımıza söz verdiğimiz tarihte bitirerek kendimizi ispatladık. Şu anda normal bir vatandaş gibi çalıştığımız halde bugüne kadar birçok projeyi hayata geçirdik" dedi.

“Yapacağım hizmetleri düşünüyorum”

İzmir 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı İbrahim Demir, “Ödemiş’ten çıkan ve halkın içinden biri olarak milletvekili sıfatıyla ülkemize ve bölgemize hizmet etmek istiyorum. Her zaman yapacak olduğum hizmet ve projeleri düşünüyorum. Uzun yıllardan beri sigortacılık hayatının içinde bulunmam nedeniyle her zaman insanların içinde bulundum. Güzel işler yapacağıma inandığım için de adaylığa başvurmaya karar verdim " ifadelerini kullandı.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DSP'de Ödemiş için yeni aday arayışı
DSP'de Ödemiş için yeni aday arayışı
Fırın Kafe için bir ihale daha!
Fırın Kafe için bir ihale daha!