Advert
Advert
Advert

Balböceğim Anaokulu’ndan 23 Nisan’a müthiş kutlama

Balböceğim Anaokulu’ndan 23 Nisan’a müthiş kutlama
Balböceğim Anaokulu’ndan 23 Nisan’a müthiş kutlama Küçük Menderes
Bu içerik 724 kez okundu.
Advert

Ödemiş Özel Balböceğim Anaokulu tarafından gerçekleştirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gecesi, Ödemiş Belediye Kültür Merkezi Salonu’nda anaokulu öğrencilerinin çeşitli gösterilerinin yer aldığı program ile yapıldı.

Bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından gecenin sunuculuğunu yapan okul öğretmenlerinden Gizem Özenen, "Bugün burada Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 1920’de Türk milletinin bağımsızlığı yolunda attığı ilk adım olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 98. yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak için toplanmış bulunuyoruz" ifadelerini kullandı.

Okul Müdürü Tuğçe Yaşlıoğlu ise, "Bize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen kurucularımız Abdurrahman Sezgin ve eşi Emel Sezgin'e, azim ve sabır harcayan öğretmenlerime, kırtasiye malzemelerimizi her daim temin eden Pi Kitapevi’ne, bugünkü güzel kostümleri bizim için temin eden Balon Çocukevi’ne ve emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

Öğrencilerin büyük bir coşku ve heyecan yaşadıkları gecede öğrencilerin sergilediği şiirler, halk oyunları gösterileri ve şarkılar yer aldı.

Haber: Turgay KONURALP

  

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür