Advert
Advert
Advert

“Kutlama böyle olur” dedirttiler

“Kutlama böyle olur” dedirttiler
“Kutlama böyle olur” dedirttiler Küçük Menderes
Bu içerik 1218 kez okundu.
Advert

Renkli Düşler Diyarı Anaokulu öğrencileri, 23 Nisan'ı coşkuyla kutladı. Öğrenciler, okul içinde kutladıkları töreni de şölene çevirdi. “Burada her şey küçüğün” ilkesiyle eğitim veren Renkli Düşler Diyarı Anaokulu’nun öğrencileri, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutladı.

 

Okul içindeki kutlamada velileriyle bir araya gelen öğrenciler, hep bir ağızdan 10.Yıl Marşı’nı söyledi, bayraklarını salladı, şiirlerini okudu. 23 Nisan’ı kutlayan öğrenciler söyledikleri şarkılarla, bayrak ve balonlarla 10. Yıl Marşı ile coştular. Palyaçolar eşliğinde birbirinden güzel oyunlar oynayan öğrencilerin performansı, herkese“Kutlama dediğin böyle olur” dedirtti.

 

Okul Kurucusu Yasemin Karataş, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutladık. Bugün tekrar anladık ki ‘Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir’ mesajı, bugünlere ışık tutmuştur ve yarınlara da ışık tutacaktır” şeklinde konuştu.

 

Haber: Emine Hilal ZORLU

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cezalar havadan gelecek!
Cezalar havadan gelecek!
Yine motosiklet kazası
Yine motosiklet kazası