Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Kiraz’da çiçeklerle karşılandı

Kiraz’da çiçeklerle karşılandı
Kiraz’da çiçeklerle karşılandı Küçük Menderes
Bu içerik 946 kez okundu.
Advert

Kiraz İlçesinde muhtarlar ile toplantıda buluşan Başkan Kocaoğlu, burada CHP İlçe Başkanı İsmet Korkmaz tarafından çiçeklerle karşılandı. Kiraz Belediye Düğün Salonu’nda konuşma yapan Başkan Kocaoğlu, "Metropol kapsamı içinde bulunan ve Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ilçelere hizmet götürmeye çalışıyoruz. Bildiğiniz üzere Bayındır ilçesine bir şantiye kuruldu. Bu şantiyede çalışanlar, uyum içinde şantiyenin iyi bir şekilde işlemesi için gerekli çalışmaları yapıyorlar. Bu yaz sonunda İzmir'e bağlı olan ve metropol dışında bulunan 19 ilçeye ağırlık vereceğiz. Sorunlarının hemen hemen hepsini de çözeceğiz. Uzun yıllardan günümüze kadar gelen bazı sorunlar var ama bugün Büyükşehir Belediyesi yatırım yapmaya devam ediyor" dedi.

19 ilçeye Yerel Hizmetler birimlerini kurarak vatandaşlara daha iyi hizmetler verildiğini dile getiren Başkan Kocaoğlu, "Bildiğiniz üzere metropol dışındaki 19 ilçede Yerel Hizmetler binaları kurulmuş durumdadır. Buradaki amacımız, vatandaşlara daha hızlı ve daha koordineli bir diyalog geliştirmektir. Bu 19 ilçenin tüm sorunlarını çözmeye ve hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda bazen İzmir’de bazen de şimdi yaptığımız gibi ilçelerde sorunlarınızı dinleyerek çözmeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir muhtarın da çöp depolama alanı hakkındaki sorusunu cevaplayan Başkan Kocaoğlu, "Çöp konusunda bazıları ‘Çöp sokmayız’ dediler. Ama karşılığında bir çözüm getirmiyorlar. Hiçbir şey yapmıyorlar” diye konuştu.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş CHP’den ortak ses!
Ödemiş CHP’den ortak ses!
Patates üreticileri don olayına karşı elyafla önlem aldı
Patates üreticileri don olayına karşı elyafla önlem aldı