Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettiler

Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettiler
Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettiler Küçük Menderes
Bu içerik 696 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş, Meclis Başkanı İbrahim Surav ile birlikte TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. ​Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş de ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede, “Göreve geldiğimden bu yana 16 ayda Ödemiş Ticaret Odası’nı en iyi şekilde en iyi yere getirmek için uğraştım. Dolayısıyla güçlü bir oda imajını da oluşturduk. Yine aynı şekilde TOBB’un akreditasyon sistemleri doğrultusunda Ödemiş’e faydalı olmaya çalıştık. Tabi bu birçok projeyi de beraberinde getirdi. Şu anda SGK teşvik danışmanlığını odamızda bizzat bu görevi üstlendik. Üyelerimizi bundan faydalandırmak istiyoruz.

Tüm ilkokul 4. sınıflarda dürüst, ahlaklı tüccar tiyatro oyununu oynatıp gerçekten de iş adamlarının ülkemiz için yeni bir algıyla gerçekten dürüst iş yapan, milletimize faydalı vergisini ödeyen yapısını gözler önüne sergileyip bir algı oluşturmak istiyoruz. Bunun yanında tabi uygulamak istediğimiz projeler var. Fuar organizasyonumuz var. Biz üstlendik Ödemiş’te tarım ve hayvancılık fuarını. Tabi Rıfat Başkanımızla TOBB, gerçekten çok kaliteli bir havaya büründü. Gerçekten TOBB’u Türkiye’nin en önemli STK’sı haline getirdi. Dolayısıyla başkanımızı bu noktada destekliyoruz. Her zaman yaptığı projelerle bize de önderlik yapıyor. Biz de onun arkasından yola devam ediyoruz” dedi.

Haber: Turgay KONURALP

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş CHP’den ortak ses!
Ödemiş CHP’den ortak ses!
Patates üreticileri don olayına karşı elyafla önlem aldı
Patates üreticileri don olayına karşı elyafla önlem aldı