Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Ödemişli gençler tüm birincilikleri kaptı

Ödemişli gençler tüm birincilikleri kaptı
Ödemişli gençler tüm birincilikleri kaptı Küçük Menderes
Bu içerik 1816 kez okundu.
Advert

Bornova Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Okul Sporları Muay Thai İl Müsabakaları’nda Ödemişli gençler, final müsabakalarına damga vurdular.

Ödemiş Anadolu Lisesi ve Ödemiş Ortaokulu’ndan Ödemiş Anadolu Lisesi Öğretmeni Doğan Turhan antrenörlüğünde müsabakalara katılan öğrenciler; 6 il birinciliği, 2 il ikinciliği ve 1 il üçüncülüğü alarak 22-25 Mayıs tarihlerinde Mersin’de gerçekleştirilecek olan Türkiye finallerine katılmaya hak kazandılar.

Yıldız Erkekler 44 kg’da Ödemiş Ortaokulu öğrencisi Arda Şahin birinci, Alt Erkekler kategorisi 64 kg’da Ödemiş Anadolu Lisesi öğrencisi Semih Demir birinci, Alt Erkekler kategorisi +81 kg’da Ödemiş Anadolu Lisesi öğrencisi Refik Saygılı ikinci, Üst Erkekler kategorisinde 70 kg’da Ödemiş Anadolu Lisesi öğrencisi Deyyan Duman birinci, Genç Erkekler kategorisinde 60 kg’da Ödemiş Anadolu Lisesi öğrencisi Reşat Genç ikinci oldu.

Üst Kızlar kategorisinde 50 kg’da Ödemiş Anadolu Lisesi öğrencisi Fatma Kılınç birinci, Üst Kızlar kategorisinde 60 kg’da Ödemiş Anadolu Lisesi öğrencisi Nurten Becer birinci, Üst Kızlar kategorisinde +64 kg’da Sınav Temel Lisesi öğrencisi Ceylin Bilgin birinci, Üst Kızlar kategorisinde +64 kg’da Ödemiş Anadolu Lisesi öğrencisi Sedef Özdeveci ise üçüncü oldu.

Yeni hedef Türkiye Şampiyonası

Ödemiş Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Doğan Turhan, “Okul Sporları İl Müsabakaları’nda çalıştırdığım ekip, 30 ilçeden 200 öğrenci arasında derece elde etti. İl müsabakalarında Ödemiş olarak güzel bir başarı elde ettik. Aynı inanç ve azimle çalışarak ilimizi en güzel şekilde temsil etmek ve daha nice birincilikler kazanmak için çalışıyoruz. İnşallah 22-25 Mayıs tarihlerinde de Türkiye Şampiyonası’nda ilimize güzel dereceler ve birincilikler getireceğiz” şeklinde konuştu.

Müsabakalara katılan öğrenciler, “3-4 yıldır Muay Thai sporu ile ilgileniyor ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Doğan Turhan antrenörlüğünde çalışıyoruz. Bu geride kalan sürenin, çalışmalarımızın ve emeklerimizin sonuçlarını aldık. Önümüzdeki ulusal müsabakalara da aynı azimle ve hırsla çalışıyoruz. İlçemiz Ödemiş’i ve memleketimiz İzmir’i düzenlenecek ulusal müsabakalarda temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Güzel dereceler alarak İzmir’in sesini duyuracağız” dediler.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eriş, projelerini TV9 İzmir’de anlattı
Eriş, projelerini TV9 İzmir’de anlattı
SOYER’DEN ÜÇÜNCÜ CEMRE ŞENLİĞİ
SOYER’DEN ÜÇÜNCÜ CEMRE ŞENLİĞİ