Advert
Advert
Advert

Kirazlılar şehitleri dualarla andı

Kiraz’ın Umurcalı Mahallesi’nde geleneksel olarak gerçekleştirilen Üç Şehitler Tekkesi buluşmasının 12.si binlerce vatandaşın katılımı ile yapıldı

Kirazlılar şehitleri dualarla andı
Kirazlılar şehitleri dualarla andı Küçük Menderes
Bu içerik 1625 kez okundu.
Advert

Kiraz’a bağlı Umurcalı Mahallesi’nde geleneksel olarak devam eden Üç Şehitler Tekkesi buluşmasının 12.si gerçekleştirildi. Kiraz Ziraat Odası’nın sponsorluğunda düzenlenen  yağmur ve şükür hayır duasına Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, İlçe Emniyet Müdürü Ömüray Bozkurt, İlçe Jandarma Komutanı Nazmi Dinçer, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz, Mali İşlerden Sorumlu Başkanı Tevfik Demirci, Kiraz Karaman Köyü Tarımsal Kalkınma ve İzmir Süt Damızlık Birliği Üyesi Ahmet Şimşek, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayfer Duran, Beydağ Ziraat Odası Başkanı Ünal İçmesu, İYİ Parti İlçe Başkanı Halit Demir, Teşkilat Başkanı İbrahim Esen, Başkanvekili Şükrü Alcı, CHP İlçe Başkanı İsmet Korkmaz, Yönetim kurulu Üyesi ve Başkanvekili İbrahim Gözüm, Şoförler Odası Başkanı Selim Özdeveci, Fahri Başkan Mehmet Özgüllü, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi  Başkanı Nasuh Coşkun, Kiraz Yeniköy Kalkınma Kooperatifi Başkanı Celil Kepçen, Esnaf Odası Başkanı Halit Özmen, Başkan Yardımcısı Veli Örselli, Yönetim Kurulu üyeleri İsmail Tekbıçak, Hüseyin Akduman ve Yasin Derebaşı, iş adamı Muhlis Özmen, Ödemiş Ticaret Odası’ndan Tevfik Can, Kiraz AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Baki Yazan ve Karaburç Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Hüseyin Atçı ve de binlerce Kirazlı vatandaş katıldı. 

“Değerlerimizin unutulmasına izin vermeyelim”

Buluşmada şehitler anıldı, yağmur duası okundu. Ziraat Odası Genel Sekreteri Habib Tetik, gelen misafirler ve  vatandaşlarla yakından ilgilendi. Şehitleri anma programında bir konuşma yapan Ziraat Odası Başkanı Gürkan Okka, "Kiraz Ziraat Odası Yönetim Kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda 12 yıldan bu yana Üç Şehitler Tekkesi'nde organize edilen şehitlerimizi anma törenlerine maddi desteklerimizi sürdürüyoruz. Burada şehitlerimizi yad etmek için bulunuyoruz. Yapılan samimi dualar, mutlaka yerine ulaşacaktır. Maddi ve manevi kültürümüzü unutmadan geleceğimizi inşa etmeliyiz. Geleneklerimiz, geçmiş ile gelecek arasında bir köprü vazifesi görürler. Gençlerimizi buraya getirmeliyiz ve yapılan dualara ortak etmeliyiz. Değerlerimizin unutulmasına müsaade etmeyelim" ifadelerini kullandı.

Haber: Semih Dursun

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı