Advert
Advert
Advert

Yeni başkandan ilk açıklama

 Yeni başkandan ilk açıklama
 Yeni başkandan ilk açıklama Küçük Menderes
Bu içerik 6103 kez okundu.
Advert

AK Parti Ödemiş İlçe Başkan Şerif Delibalta, gazetemize özel değerlendirmelerde bulundu. Önümüzdeki günlerde görevi devralacağını kaydeden Delibalta, “Temayül yoklamasının ardından üç aday olarak birlikte partimizin Ankara’daki genel merkezine gittik. İl Başkanımız Aydın Şengül ve genel merkezimizdeki koordinatör vekillerle birlikte durum değerlendirmesi yapıldı. Bu görevi bana layık gördüler. Görevi önümüzdeki günlerde devralacağız. Eski ilçe başkanlarımız ve belediye başkanımızla birlikte bu işi layığı ile yapmayı hedefliyoruz.

“Yaptığımız hizmetlerle halkımızın güvenini kazandık”

Gayemiz, Ödemiş’e ve Küçük Menderes Havzası’na hizmet etmek olacaktır. Partinin kuruluşundan beri çeşitli kademelerinde yer aldım. İl Genel Meclis Üyeliği’nde bulundum. ‘İnsana hizmet, Hakk’a hizmettir’ düşüncesiyle yine siyasi parti ayırımı yapmadan Ödemişlilere ve bölgemize hizmet etmek, ilk düşüncem olacaktır. AK Parti hükümetinin bölgemize yaptığı yatırımla, halkımız tarafından iyi bilinmekte ve kullanılmaktadır. Herkesin faydalandığı hizmetlerin yapılmasıyla vatandaşların güvenini ve tercihini kazandık. Onun için bütün seçimlerde AK Parti, oylarını arttırarak her zaman birinci gelmiştir. Bu teveccühün hizmetlerle beraber devam edeceğini ve 2019 yerel ve genel seçimlerinde AK Parti belediyeciliğinin ve AK Parti hükümetinin kazanacağına inanıyorum.

“Siyasi düşüncesi ne olursa olsun…”

2019 Yerel Seçimleri’nin akabinde de başarılı belediyeciğimiz devam edecektir. Siyasi düşüncesi ne olursa olsun insanlarımızın AK Parti’ye destek vereceğine inanıyorum. AK Parti’ye gönül veren tüm partililerimizle birlikte var gücümüzle çalışacağız. Önümüzdeki günlerde yapılacak kongremiz, Ödemişimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Haber: Turgay KONURALP

    

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı