Advert
Advert
Advert

Efes, maratona hazır

Efes, maratona hazır
Efes, maratona hazır Küçük Menderes
Bu içerik 593 kez okundu.
Advert

Bu yıl yeniden düzenlenen Efes Ultramaratonu, 16-17 Mart 2018 tarihlerinde Selçuk Şehir Merkezi’nde yer alan Carpouza Meydan’ında kurulacak etkinlik alanında gerçekleşecek etkinliklerle başlayacak. Efes Ultramaratonu’nda bu yıl üç ayrı kategoride toplamda 900 sporcu yarışacak.

İlk gün Selçuk Şehir Merkezi’nde Carpouza Meydanı’nda kurulacak etkinlik alanında sporculara kit dağıtımı yapılacak. Gün boyu sürecek alan aktiviteleriyle devam edecek olan etkinlik, Richmond Hotel’de yapılacak olan Brifing ve Makarna Partisi ile son bulacak.

Organizasyonun ikinci günü, sabah 07.00’da 55k sporcularının koşusu ile başlayacak ve devamında 10.00’da 12k ve 25k sporcularının koşusu ile devam edecek. 12k Koşusu, Richmond Hotel’in önünde kurulacak Peyman Bahçeden İstasyonu’nda son bulacak. 25k Koşusu, Meryem Ana Kilisesi önünde kurulacak Pınar Protein İstasyonu’nda son bulacak. 55k sporcuları ise bitiş anını Carpouza Meydanı’ndaki etkinlik alanında yaşayacaklar.

Spor esnasında çöp temizlemek anlamına gelen plogging etkinliği ile rota üzerinde sporcuların atmış olabileceği çöpler temizlenecek, bilgilendirme kurdeleleri ve levhaları toplanacak. Richmond Hotels ile gerçekleştirilecek etkinlikte koşucular, aynı zamanda bir rejenerasyon koşusuna çıkmış olacaklar. Koşunun ardından organizasyon tamamlanmış olacak.

Haber: Şazenuş KESKİN

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kan stoklarında yüzde 50 azalma
Kan stoklarında yüzde 50 azalma
Cumhur Şener çalışmalara başladı
Cumhur Şener çalışmalara başladı