Advert
Advert
Advert

38 yıl sonra buluştular

 38 yıl sonra buluştular
 38 yıl sonra buluştular Küçük Menderes
Bu içerik 1832 kez okundu.
Advert

Ödemiş Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi’nin 1979-1980 mezunları, Ödemiş Öğretmenevi’nde buluşarak hasret giderdiler. Organizasyonu tertip eden iş kadını Kadriye Yeşil, “Böyle bir organizasyonu yaparak sınıf arkadaşlarımızı bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu toplantıya arkadaşlarımız Ankara, Uşak, İzmir, Beydağ, Nazilli ve Ödemiş’ten gelerek bir birlikteliği yaşadılar. Toplantılarımız, daha kalabalık bir şekilde devam edecektir” dedi.

Buluşmaya katılan 1979-1980 yılı mezunlarından Ayşegül Kalaycı, “Ödemiş Kız Meslek Lisesi’nden mezun arkadaşlarımızla 38 yıl sonra bir araya gelmenin sevincini yaşadık. Bundan sonra da aldığımız kararla yaz ve kış aylarında belli gün tayin edip yılda en az iki kez bir araya gelmeyi hedefliyoruz. Yıllar sonra mezun arkadaşlarla bir araya gelerek hasret giderdik” diye konuştu.

Mezunlardan Halide Akseki, “Ödemiş Öğretmenevi’nde mezun arkadaşlarla 38 yıl gibi uzun bir süre bir araya gelerek eski günleri yad ettik. Güzel bir buluşma olduğuna inanıyorum. Bundan sonra da bu buluşmaların devamını getireceğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Haber: Turgay KONURALP

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu:
Kılıçdaroğlu: "Tarımda büyümeyi nasıl yapmak istiyorsanız Kocaoğlu'ndan ders alacaksınız"
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!