Advert
Advert
Advert

Orhan Şengül son sürat

Orhan Şengül son sürat
Orhan Şengül son sürat Küçük Menderes
Bu içerik 1887 kez okundu.
Advert

Çalışmalarına dört ay önce başlayan Ödemiş Bilumum Gıda Maddeleriyle Uğraşanlar Odası Başkan Adayı Orhan Şengül ve ekibi, Ödemiş’in 99 mahallesini üç defa ziyaret etti.

Yoğun çalışma performansının ardından açıklamalarda bulunan Şengül, projelerini tüm üyelere tek tek anlattığını ifade etti. Ekibiyle beraber çok yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Şengül, esnafın gelirlerini arttıran, giderlerini ise azaltan projelerin esnafın çok ilgisini çektiğini söyledi.

Yarın yapılacak olan seçimlerde muhakkak tüm üyelerin oy kullanması gerektiğini, bunun esnaflık vazifesi olduğu söyleyen Şengül, tüm aday olan arkadaşlarına da başarılar diledi. Projeleri kapsamında Özel Medifema Hastanesi ile anlaşma, akaryakıt indirimi, devletin esnafa sunduğu krediler, 7 gün 24 saat yol yardımı, fuarlara katılım, Ödemiş, Birgi, Bozdağ ve Gölcük’e daha fazla turist gelmesi için yapılacak olan anlaşmalar, esnafın günlük tüketim ve üretiminde kullandığı temel ihtiyaç maddelerini en iyi fiyata alımına destek, pazarcıların diğer ilçelerde karşılaştığı sorunlarda anında yanında olmak gibi projelerin esnafın çok ilgisini çektiğini belirten Şengül, “Esnafımıza ne söz verdiysek arkasındayız. Oda binamızın çehresini de değiştirerek esnafımıza yakışır bir hale getireceğiz. İlk hedefimiz, güler yüzlü başkan, güler yüzlü yönetim ve güler yüzlü personel. Her üyemiz, kendini bir ailenin ferdi gibi hissedecek. Bunu üzerine basa basa belirtiyorum. Bunun böyle olacağını seçildikten sonra üyelerimiz görecek. Tüm esnaf arkadaşlarıma hayırlı işler, bol nasipler diliyorum” dedi.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu:
Kılıçdaroğlu: "Tarımda büyümeyi nasıl yapmak istiyorsanız Kocaoğlu'ndan ders alacaksınız"
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!