Advert
Advert
Advert

Başkan adayı Bozkan’dan yeni proje: 7/24 Alo Oda Hattı

Başkan adayı Bozkan’dan yeni proje: 7/24 Alo Oda Hattı
Başkan adayı Bozkan’dan yeni proje: 7/24 Alo Oda Hattı Küçük Menderes
Bu içerik 4573 kez okundu.
Advert

Ödemiş Bilumum Gıda Maddeleri ile Uğraşanlar Esnaf Odası Başkan Adayı Mehmet Şaban Bozkan, 7/24 Alo Oda Hattı ile 7 gün 24 saat esnafına hizmet veren bir oda yapısı oluşturacaklarını açıkladı.

Ekibiyle birlikte Ödemiş’in dört bir yanındaki esnaflara projelerini ve hedeflerini anlatan Ödemiş Bilumum Gıda Maddeleri ile Uğraşanlar Esnaf Odası Başkan Adayı Mehmet Şaban Bozkan, 7/24 Alo Oda Hattı projesiyle esnafın zor gününde yanında olacaklarını belirtti.

“Türkiye’nin her yerinde”

Başkan Adayı Mehmet Şaban Bozkan, “7/24 Alo Oda Hattı projemiz, çok ses getiren projelerimizden birisi oldu. Bu projemiz için genel kurulda esnaflarımızdan yetki isteyeceğiz. Bu sistemi kurduğumuzda Ödemiş Bilumum Gıda Maddeleri ile Uğraşanlar Esnaf Odası, 7 gün 24 saat çalışma esasıyla esnafımızın yaşayacağı her türlü acil durumda yanında olacak. Esnafımız, bu hattı aradığında odamızın görevlisine hemen ulaşabilecek. Oda görevlimize bir telefonla ulaşmak yetecek.

Örneğin; bir hastalık durumunda devletimizin sunduğu temel sağlık hizmetlerinin yanında odamız aracılığıyla kan, refakatçi, konaklama gibi başlıca ihtiyaçlar için ülke genelinde maddi ve manevi destek verilecek. Yol yardımına ihtiyaç duyan esnafımız için kurtarıcı desteğimiz olacak. Esnafımızın zor anlardaki yüküne omuz vereceğiz.

“Örnek olacağız”

Esnafımız, Türkiye’nin neresinde olursa olsun yaşadığı sıkıntılarda asla yalnız kalmayacak. Odamızın gücünü hissettireceğimiz projelerimizin başında 7/24 Alo Oda Hattı geliyor.  Sadece aidat toplayan değil esnafının derdiyle dertlenen bir oda için 7 gün 24 saat esnafına hizmet veren bir oda yapısı oluşturacağız. Projelerimiz ve hizmetlerimizle Türkiye’ye örnek bir esnaf odası olacağız. Gerçekçi ve akılcı projelerimizi hayata geçirdiğimizde esnafımızın gücüyle neler yapılabileceğini en iyi şekilde göstermiş olacağız. Esnafımızın desteğiyle bu projeleri hayata geçirebilecek bilgi ve birikime sahibiz” dedi.

 

 

HABER : TURGAY KONURALP

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haberleri yalanladı!
Haberleri yalanladı!
Esrarengiz SMS yine sahnede
Esrarengiz SMS yine sahnede