Advert
Advert
Advert

“Güzel günler bizi bekliyor”

“Güzel günler bizi bekliyor”
“Güzel günler bizi bekliyor” Küçük Menderes
Bu içerik 764 kez okundu.
Advert

CHP Ödemiş İlçe Başkanı Mehmet Birlik, geçtiğimiz pazar günü gerçekleşen İzmir İl Kongresi’nin ardından yeni il başkanı Deniz Yücel ile birlikte güzel bir çalışma içersine gireceklerini vurguladı.

Gazetemize kongre sürecini değerlendiren Başkan Birlik, “CHP İzmir İl Başkanlığı’na seçilen Deniz Yücel arkadaşımızın son derece yetenekli ve genç bir başkanımız olarak göreve gelmesi, bizi umutlandırdı. Toplumun bizden istediğini yerine getirecek bir arkadaşımız görevde. Yarın (bugün)  İzmir’deki devir teslim törenine katılacağız. Bundan sonra da il başkanımızla güzel bir diyalog ve çalışma içerisine gireceğimize şimdiden inanıyorum. Önümüzdeki süreçte bizi bekleyen yerel ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine hazırlanacağız. 3-4 Şubat’ta kurultayımız var. 9 Şubat’ta ise geniş kapsamlı gecemiz gerçekleşecek.  CHP’nin Ödemiş’teki buluşmaları, her zaman ses getirmiştir” dedi.

Ödemiş İlçe Teşkilatı’na minnet borcu olduğunu belirten Başkan Birlik, “CHP’ye yakışan bir il başkanı seçildi. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde ise Aziz Başkanımızın da adaylığı kesinleşti. Bu da bizi bir kez daha heyecanlandırdı. Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız ile el ele vererek güzel bir seçim süreci yaşayacağız. Başarılı olacağımıza da bütün kalbimle inanıyorum. Güzel günler bizi bekliyor” ifadelerini kullandı.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haberleri yalanladı!
Haberleri yalanladı!
Esrarengiz SMS yine sahnede
Esrarengiz SMS yine sahnede