Advert
Advert
Advert

CHP Ödemiş’ten 10 Ocak kutlaması

CHP Ödemiş’ten 10 Ocak kutlaması
CHP Ödemiş’ten 10 Ocak kutlaması Küçük Menderes
Bu içerik 547 kez okundu.
Advert

CHP Ödemiş İlçe Başkanı Mehmet Birlik, CHP Ödemiş Kadın Kolları Başkanı Sezer Türkmenoğlu  ve CHP Ödemiş Gençlik Kolları Eski Başkanı Mehmet Dalar ile birlikte CHP’lilerden oluşan heyet, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemize ziyarette bulundular.

Genel Koordinatör İsmail Atahan Keçeci’ye bir buket çiçek takdim ederek tüm gazete çalışanlarının Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Başkan Birlik, “Günümüzde basın mensupları, her türlü zorluklara ve birtakım baskılara rağmen yine de yılmadan, yorulmadan, mesleklerini yerine getirmeye çalışmaktadırlar. CHP Ödemiş İlçe Teşkilatı olarak her zaman basın ile ilişkilerimizi en üst seviyede tuttuk. Hiçbir zaman basın yayın kuruluşlarında ayrım yapmadık. Yönetimdeki arkadaşlarımız ve Kadın Kolları Başkanımız Sezer Türkmenoğlu ile birlikte tüm basın çalışanlarımızın günlerini kutlamak için ziyaretler gerçekleştirdik.  Geçen yıllarda da bu uygulamayı yerine getiriyorduk. Her zaman devam edeceğiz” mesajını verdi.

CHP Ödemiş İlçe Kadın Kolları Başkanı Sezer Türkmenoğlu ise, “Kamu yararına çalışan bir kurum gibi insanların doğru bilgi almaları konusunda birtakım zorluklara rağmen yılmadan, yorulmadan bu mesleği yerine getiriyorsunuz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haberleri yalanladı!
Haberleri yalanladı!
Esrarengiz SMS yine sahnede
Esrarengiz SMS yine sahnede