Advert
Advert
Advert

Müsteşar yardımcısı kontrole geldi

Müsteşar yardımcısı kontrole geldi
Müsteşar yardımcısı kontrole geldi Küçük Menderes
Bu içerik 828 kez okundu.
Advert

Manisa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün Kiraz’da yapmış olduğu kayıtlı hayvan kontrolü için Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Nihat Pakdil, ilçeye geldi. İl Müdürü İsmail Kaya, İlçe Müdürü Musa Çallı ve gelen teknik heyet ile beraber Derbent, Urganlı ve Sarıbey mahallelerini ziyaret eden Müsteşar Yardımcısı Pakdil, çiftçilerle sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi.

İlçe Müdürü Musa Çallı, “Kiraz’a ziyaretlerinden ötürü Müsteşar Yardımcımız Sayın Nihat Pakdil ve kurum çalışanlarına teşekkür eder, tüm üreticilerimize, çiftçilerimize ve hayvancılarımıza bereketli kazançlar dilerim. Kiraz Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü bünyemizde görev yapan personelle birlikte Kiraz ilçe merkezi ve köylerinde çalışmaları aralıksız olarak sürdürüyoruz" dedi.

Kirazlı üreticilerden Halil Bozdağ, "Son yıllarda Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın önemli desteklemeleri oldu. 2018 yılında da özellikle üretici ve çiftçileri yakından ilgilendiren desteklemeleri bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Haber: Turgay KONURALP 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haberleri yalanladı!
Haberleri yalanladı!
Esrarengiz SMS yine sahnede
Esrarengiz SMS yine sahnede