Advert
Advert
Advert

Sürekli’den havza turu

Sürekli’den havza turu
Sürekli’den havza turu Küçük Menderes
Bu içerik 619 kez okundu.
Advert

AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli ile beraberindeki Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem ve AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Halil Demir, eski otogar üstündeki Ödemiş Belediyesi Nikah Salonu’nda gerçekleşen buluşmada Ödemiş’te bulunan oda başkanları ve başkan adaylarıyla toplantı gerçekleştirildi.

Ödemiş’e her geldiğinde gördüğü sıcak ve samimi karşılamaların kendisine her zaman büyük bir enerji ve güç verdiğini kaydeden Sürekli, “Sorunlarınızı konuşmak ve çözüm üretmek için buradayım. Önümüzdeki günlerde seçim havası yaşayacaksınız. İster kazanın ister kaybedin hepinizle yine bir arada olmaya devam edeceğiz. Bu bir yarıştır. Önemli olan, hizmette devamlılığın en iyi şekilde sağlanmasıdır. Küçük Menderes ve Bakırçay havzalarını çok önemsiyoruz. Çünkü buraları, tarım ve hayvancılığın yoğun olduğu önemli ve bereketli yerlerdir. İzmirgaz ile ilgili sorunlar olduğunu biliyorum. İzmirgaz’ın bölge müdürü değişti. Önümüzdeki günlerde burasıyla ilgili sorunların da biteceğine inanıyorum. 2018 yılına girdik. Çok önemli iyileştirme çalışmalarıyla herkesin yeni mülkler alması rahatlıkla sağlanmaktadır" dedi.

Kaymakçı’ya yol sözü

Kaymakçı halkıyla da bir araya gelen AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, devam eden karayolu çalışmalarının en kısa zamanda biteceğinin müjdesini verdi. Ödemiş Belediye Meclis Üyesi Halil Güler, “Kiraz’a kadar uzanan ve Kaymakçı’yı da ilgilendiren yol çalışmaları konusunda İzmir Milletvekilimiz Kerem Ali Sürekli, bu yolun önümüzdeki aylarda tam olarak biteceğinin müjdesini verdi. Bu da bizi çok sevindirdi. Kaymakçı, üç ilçenin arasında yer alması nedeniyle önemli bir merkez konumundadır. Ayrıca yılın dört mevsimi pek çok tarım ürününün yetiştiği bir yerdir. Bu nedenle bu yol çalışması, bizim için kat be kat önem kazanmaktadır. 2018 yılı ile birlikte sayın bakanlarımız ve bölge milletvekillerimizin de desteğiyle Kaymakçı, gelişmeye devam edecektir" şeklinde konuştu.

 

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beydağ’da ücretsiz internetin adresi
Beydağ’da ücretsiz internetin adresi
İZSU'dan
İZSU'dan "paket içme suyu arıtma”