Advert
Advert
Advert

Bayındır’ın gururu oldu

Bayındır’ın gururu oldu
Bayındır’ın gururu oldu Küçük Menderes
Bu içerik 619 kez okundu.
Advert

Narlıdere Huzurevi Konferans Salonu’nda düzenlenen Genç Sada Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’nda Bayındır Hacı İsmail Akdağ İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Efekan Kiraz, Güney Bölgesi İzmir İkincisi oldu.

 

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz günlerde  düzenlenen yarışmaya İzmir genelinden 15 ortaokul katıldı. Bu ortaokullar arasında ikinci olmayı başaran Bayındır Hacı İsmail Akdağ İmam Hatip Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Efekan Kiraz, sevincini okul idaresi ve öğretmenleri ile paylaşarak ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz’ı makamında ziyaret etti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz, Genç Sada Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’nda Bayındır Hacı İsmail Akdağ İmam Hatip Ortaokulu’nu temsil eden Efekan Kiraz’ı ve emeği geçen öğretmenlerini ve idarecileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

Aldığı başarıyla ilçenin gurur kaynağı olan Bayındır Hacı İsmail Akdağ İmam Hatip Ortaokulu’nu temsil eden başarılı öğrenci Efekan Kiraz ise, “Böyle güzel bir yarışmada ikincilik başarısını yakaladığım için çok mutluyum. Önümüzdeki dönemde de buna benzer yarışmalara katılarak başarı gösterme gayreti içinde olacağım” dedi.

 

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beydağ’da ücretsiz internetin adresi
Beydağ’da ücretsiz internetin adresi
İZSU'dan
İZSU'dan "paket içme suyu arıtma”