Advert
Advert
Advert

Ödemiş Emniyeti göz açtırmadı

Ödemiş Emniyeti göz açtırmadı
Ödemiş Emniyeti göz açtırmadı Küçük Menderes
Bu içerik 3469 kez okundu.
Advert

Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli tarafından ilçe giriş çıkışlarında yol uygulaması yapılmasıyla Ödemiş’te yaşayan vatandaşlara yılbaşında güven verildi.

Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Bu uygulama neticesinde aranan şahsa rastlanılmazken karayolları trafik kanununa muhalefet eden sürücülere cezai işlem uygulanmış bir araç trafikten men edilmiştir. Aynı gün 22.00-24.00 saatleri arasında ilçe merkezimizde bulunan birçok alkollü işletme, kahvehane, kafe ve internet kafeleri kapsayan TÜRKİYE GÜVEN HUZUR UYGULAMASI yapılmış olup;

Yapılan uygulamaya Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğümüz personeli ile birlikte Ödemiş Belediyesi Zabıtası, Maliye, İlçe Tarım Müdürlüğü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü personelleri de katılmışlar ve her kurum kendi alanı ile ilgili denetimler gerçekleştirirken bu uygulamalar neticesinde ise 100 gram esrar maddesi ele geçirilmiş, bir işletmeye personelimiz tarafından yapılan şok baskınla kumar oynayan şahıslar suçüstü yakalanmış, kapalı alanda tütün mamulü kullanmak ve kullandırmaktan Kabahatler Kanunu hükümlerince cezai yaptırımlar uygulanmış ve eksikleri tespit edilen birçok işletmeye idari yönden cezai yaptırımlar uygulandı.

Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği ile huzur ve sükununu temin ile görevli teşkilatımız, 2018 senesini de vatandaşlarımızın neşe ve sevinç içinde karşılaması için tüm personeli ile görev başında olacaktır. Bu vesile ile Ödemiş ve Küçük Menderes sakinleri başta olmak üzere tüm vatandaşlarımıza iyi seneler dileriz.”

Haber: Turgay KONURALP

                                                              

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beydağ’da ücretsiz internetin adresi
Beydağ’da ücretsiz internetin adresi
İZSU'dan
İZSU'dan "paket içme suyu arıtma”