Advert
Advert
Advert

İlçe başkanlarından 2018 temennileri

İlçe başkanlarından 2018 temennileri
İlçe başkanlarından 2018 temennileri Küçük Menderes
Bu içerik 808 kez okundu.
Advert

Bazı siyasi partilerin Ödemiş ilçe başkanları, 2018 yılından beklentilerini gazetemiz aracılığı dile getirdiler. AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Halil Demir, "2018 yılında İslam aleminin Ortadoğu’da devam eden var olma savaşının başarılı olmasını diliyorum. Ülkemizin 15 yıldan beri sürdürdüğü kalkınma hamlesinin 2018 yılında da artarak devam edeceğine şimdiden inancım sonsuzdur. Yine 2018 yılında sevgi ve saygının hakim olmasını temenni ediyorum. Atatürk'ün hedef gösterdiği medeni ülkeler seviyesine doğru devam eden koşumuz, daha hızlı bir tempoda devam edecektir. 2018 yılında hükümetimiz, 15 yıldan beri olduğu gibi yine vatandaşlarımızın hizmetkarı olmaya devam edecektir" dedi.

CHP Ödemiş İlçe Başkanı Mehmet Birlik, "2018’in savaşların olmadığı, insanlarımızın ve çocuklarımızın ölmediği kayıpsız bir yıl olmasını diliyorum. Özellikle hukukun üstünlüğünün büyük seviyede olduğu bir yılın yaşanmasını diliyorum. 2018; birlik, beraberlik, sevgi ve saygının ortaya konacağı bir yıl olsun" diye konuştu.

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Mutahhar Ateş, “Terörün bittiği, insanların birbirlerini kucakladığı bir yıl olsun. Özellikle İslam ülkelerinde yaşanan savaş ve ölümler, bizi derinden üzmektedir. 2018 yılında savaşın ve terörün bir an önce bitmesini temenni ediyoruz. Savaşların olduğu yerde ne eğitim ne sanayi ne de ticaret olur. İnsanların yüzlerinin gülmesini arzuluyoruz" ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Ödemiş İlçe Başkanı Şahap Bozkurt, "2017’yi acısıyla tatlısıyla geride bırakırken yalnız ülkemizde değil, bütün dünyada yaşanan kötü olayların bitmesini arzuluyoruz. İnsanların birbirlerini kardeşçe kucakladığı, sevgi, saygı ve kardeşlik duyguları ön planda tutulan yeni bir yıl temenni ediyoruz” dedi.

Haber: Turgay KONURALP

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akyol’un son yolculuğu memlekete
Akyol’un son yolculuğu memlekete
Tire’de Karadeniz fırtınası esti
Tire’de Karadeniz fırtınası esti