Advert
Advert
Advert

20.yıl ziyaretleri devam ediyor

20.yıl ziyaretleri devam ediyor
20.yıl ziyaretleri devam ediyor Küçük Menderes
Bu içerik 1021 kez okundu.
Advert

Kuruluşunun yirminci yılını cuma günü kalabalık bir törenle kutlayan Küçük Menderes’e tebrik ziyaretleri sürüyor. Gazetemizi tebrik edenler, ziyaretlerinde yerel basının önemi ve 20 yıl gibi uzun bir süre zarfında bu işi yapmanın zorluğuna dikkat çektiler. Ödemiş Bilumum Gıda Maddeleriyle Uğraşanlar Odası Başkan Adayı Hülya Çavuş’un yanı sıra pek çok ziyaretçi de gazetemizi ziyaret ettiler.
“Küçük Menderes, Ödemiş’e güç katan bir gazetedir”
Küçük Menderes Sulama Birliği Başkanı Özay Kaptan, gazetemizin 20. yılını kutladı. Basına çok değer verdiğini vurgulayan Kaptan, “Yerelde basını daima desteklemek lazım. Basında özgürlüğü, gücü en yüksek seviyede tutmak lazım. Bir ülkede basın hürse o ülkede her şey yolunda demektir. Basın ne kadar güçlüyse toplum da o kadar güçlüdür. Küçük Menderes Sulama Birliği olarak yerel basının daima destekçisi, basın özgürlüğünün de daima takipçisi olacağız. Küçük Menderes Gazetesi, bu anlamda Ödemiş’e güç katan bir gazetedir. Nice yıllarının olmasını diliyorum. Küçük Menderes ekibine yeni yerlerinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
“20 senedir tarafsız olan bu gazeteyi kutluyorum”
Gazetemizin 20. yılına özel ziyaretler devam ediyor. Hem 1998-2001 yılları arası Ödemiş İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü hem de 2009-2014 yılları arası CHP Ödemiş Belediye Meclis Üyeliği yapmış Halil İbrahim Kökten, gazetemizin 20.yılını kutladı. Kökten, ”Yerel basına daha fazla pay ayrılmalı. Ayakta kalmak, maddiyatla ilgili. Eğer kaynaklarınız sağlamsa ayakta kalabilirsiniz, değilse sıkıntı yaşarsınız. İşte bu nedenle yerel basına pastadan daha çok pay ayrılmalı. Ayrıca yöneticilerin medyada fikirlere göre ayrım yapmaması gerekir. Yerel yönetimler, bir gazetenin kendisinden olup olmadığını düşünmeden, tüm yerel gazetelere eşit pay vermeli. Basınımız da daima gerçekleri yazmalı, tarafsız olmalı. 20 senedir bunu gerçekleştiren Küçük Menderes Gazetesi’ni bir kez daha kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
“20. yaş kutlu olsun”
Berkay Kıraathanesi’nin sahibi Mehmet Çetin, pazarcı Erdal Çimen ile Birgi Kazımpaşa İlkokulu Müdürü Orhan Sarıkaya, Küçük Menderes’in 20.yaşını kutlamak için gazetemize ziyarette bulundu. Berkay Kıraathanesi’nin sahibi Mehmet Çetin, “Küçük Menderes, yalnızca Ödemiş’in değil bölgemizin de sesidir. 20 senedir olan duruşunu her zaman korumuş ve korumaya da devam eden, gelişmeye açık bir gazetedir. Bu anlamda biz, Küçük Menderes Gazetesi okuyucuları olarak bu duruşun daima arkasında olacağız, kutlu olsun” ifadelerini kullandı. 
Pazarcı Erdal Çimen, “Küçük Menderes Gazetesi’nin 20.yaşını kutlamak biz vatandaşlar için de çok gurur verici. Umarım daima aynı çizgide yol alır, nice seneleri olsun” dedi. Birgi Kazımpaşa İlkokulu Müdürü Orhan Sarıkaya ise şunları söyledi: “Memleketimizde 20.yaşını doldurmuş bir gazetenin aynı güçte ve kararlılıkta olması bizi çok heyecanlandırıyor. Yerel basının kalkınmasına destek olmamız gerekiyor. Bu anlamda Ödemiş’in hem gücü hem de sesi olan Küçük Menderes Gazetesi’nin 20. yıl dönümünü kutluyor ve nice yıllarının dolmasını temenni ediyorum.”

Ece Köseoğlu

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akyol’un son yolculuğu memlekete
Akyol’un son yolculuğu memlekete
Tire’de Karadeniz fırtınası esti
Tire’de Karadeniz fırtınası esti